Wilt u graag contact met één van onze pastores? Of heeft u een vraag, verzoek of opmerking aan één van de overige taak- en/of werkgroepen?

Aarzel niet en neem  contact op via één van onderstaande adressen:

Algemeen                             info@pgenkhuizen.nl

Koster                                   koster@pgenkhuizen.nl                             06-20874810

Pastores :
Ds. Hetty Boersma              hboersma@pgenkhuizen.nl                     06-27512341
Pastor Louise Kooiman      ljkooiman@pgenkhuizen.nl                    06-23711393

Redactie website                 redactie@pgenkhuizen.nl 
Redactie ‘Soms’                   idem
Redactie Oriëntatie            orientatie@pgenkhuizen.nl

Kerkenraad                           kerkenraad@pgenkhuizen.nl                    
Kerkrentmeesters                kerkrentmeesters@pgenkhuizen.nl
Diaconie                                 diaconie@pgenkhuizen.nl
ZWO                                       zwo@pgenkhuizen.nl
Kerkauto                                kerkauto@pgenkhuizen.nl
Ledenadministratie             ledenadministratie@pgenkhuizen.nl
Bijdragenadministratie      bijdragenadministratie@pgenkhuizen.nl 

En natuurlijk is er altijd ook nog de brievenbus: Zuiderkerksteeg 1, 1601 HJ Enkhuizen.

Wilt u bijdragen aan het werk van onze kerkgemeenschap?

  • voor het diaconale werk:
    Diaconie PG Enkhuizen, NL10RABO 0317347500
  • voor het pastorale werk en de instandhouding van kerk en kerkgemeenschap:
    College van kerkrentmeesters van de PG Enkhuizen, NL75RABO 0317304038

Wilt u specifiek bijdragen aan de instandhouding van ons monumentale kerkgebouw?

  • Vrienden van de Zuiderkerk, NL06ABNA 0592966011