Wilt u graag contact met één van onze predikanten? Of heeft u een vraag, verzoek of opmerking aan één van de overige taak- en/of werkgroepen?

Aarzel niet en neem  contact op via één van onderstaande adressen:

Algemeen                             info@pgenkhuizen.nl

Koster                                   bielsmamolen@gmail.com                        06-29572630

Predikanten :
Ds. Hanneke Borst              hborst@pgenkhuizen.nl                           0228-312185
Ds. Henk Haandrikman     hghaandrikman@pgenkhuizen.nl         0228-527772

Redactie website                 redactie@pgenkhuizen.nl

Redactie Oriëntatie            orientatie@pgenkhuizen.nl

Kerkenraad                          kerkenraad@pgenkhuizen.nl                    0228-320050
Kerkrentmeesters               kerkrentmeesters@pgenkhuizen.nl
Diaconie                                diaconie@pgenkhuizen.nl
ZWO                                       zwo@pgenkhuizen.nl
Kerkauto                               kerkauto@pgenkhuizen.nl
Ledenadministratie            ledenadministratie@pgenkhuizen.nl
Bijdragenadministratie     bijdragenadministratie@pgenkhuizen.nl 

En natuurlijk is er altijd ook nog de brievenbus:
Zuiderkerksteeg 1, 1601 HJ Enkhuizen.